3D. Роман Романишин

11.06.2019-26.06.2019


З 11 по 26 червня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка Романа Романишина «3D». Урочисте відкриття виставки – 11 червня о 19:00.

На виставці ми побачимо:
- славнозвісні офорти, в яких автор долає обмеження двомірного простору
- складні і таємничі, але чарівні левкасні роботи, натхнені змінами пор року
- скульптури і рухомі об’єкти, які перетворять галерейний простір на частину потойбічної, задзеркальної реальності

«В офорті є якась особлива магія. Магія створення зображення на металі з подальшим перенесенням на папір в дивний дзеркальний спосіб. В час цього дійства кожен раз попадаєш в якесь несподіване ментальне задзеркалля. Це відчуття не покидає мене вже більше тридцяти років, відколи займаюсь офортом.

Однак і мідна офортна дошка, і її відбиток на папері фатально приречені на двомірність. А інколи так хочеться зламати канон і втекти від цієї приреченості! Зробити відчайдушну спробу добігти далеко, аж до горизонту, до іншої системи координат, де з’являються додаткові можливості і засоби… Де за всіма законами перспективи паралельні лінії повинні перетинатись. Себто втекти від аскетичного двомірного простору в простір тривимірний. Туди, де окрім понять праворуч-ліворуч і вверх-вниз додається термін «ВГЛИБ». При чім варто зауважити, що поняття глибини передбачає не лишень суто візуальний аспект і додаткові візуальні можливості. Значно важливішим є можливість поглиблення асоціативного сприйняття і філософського трактування...»

РР
2019

«Білий Світ» в інстаграмі: www.instagram.com/white_world_gallery/
Наш канал в телеграмі: https://t.me/WWgallery

Експозиція триватиме до 26 червня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
Київ, вул. Пушкінська, 21а

Найближчі виставки