Конверсія хліба

19.03.2019-31.03.2019


Відкриття виставки "Конверсія хліба"
Група Хлєбзавод: Євгеній Валюк, Євген Штейн, Ганна Ануфрієва, Настя Діденко та Спартак Хачанов.

3 19 по 31 березня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка «Конверсія хліба» від художнього об’єднання «Хлєбзавод».

Ідея проекту полягає в дослідженні інцидентів використання хліба як зброї та/або в якості важелю для підкорення народів. Лабораторією для дослідження художники обрали частину потужностей колишнього Цеху №2 Хлібокомбінату №2 – насамперед тому, що часи існування цього підприємства збігаються з чи не найболючішими моментами історії українського народу. Хліб в даному проекті розглядається як надзвичайно важливий ресурс, а чи не є Україна одним з найбільших світових родовищ цього ресурсу?
Візуальна частина проекту складається з колажів, інсталяції, відеозаписів та об’єктів, розміщених в просторі галереї. Автори спробували помислити виставку без живопису як художнього инструменту. Це дослідження має піксельно висвітлити історію подільської промислової зони; експоновані роботи в групах та окремо відображають певні моменти існування Хлібокомбинату і його частин. Сьогодні приміщення хлібзаводу є прихистком для художників, які входять до однойменного об’єднання та продовжують його історію.


Відкриття виставки відбудеться 19 березня о 19:00
Експозиція триватиме до 31 березня
Розклад роботи галереї:
Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний
Вхід вільний

Центр Сучасного Мистецтва "Білий Світ"
(Київ, вул. Пушкінська, 21а)

Найближчі виставки