«Чорним по білому» Владислав Кришовський, Владислав Шерешевський

20.11.2018-09.12.2018


20 листопада о 19:00 відкривається спільна виставка митців В. Кришовського та В. Шерешевського, один з яких представлятиме публіці свою графіку, а інший – живописні роботи.
Назва виставки працює на двох рівнях. По-перше, вона буквально передає зміст робіт – чорні чорнила на білому папері в графіці Кришовського, світлий фон і темні фарби в живописі Шерешевського. По-друге, галерея «Білий Світ» влаштовує виставку художників, які вміють жартувати по-чорному і писати по-білому.
Творчість авторів виставки об'єднана любов’ю до фігуративу – образів людей і тварин, до яскравих предметів, що мають власний характер. Роботи обох художників містять текст – влучні, уїдливі фрази-«пасхалки» Шерешевського і неможливо заплутаний для здивованого глядача псевдотекст Кришовського. Але головна схожість двох Владиславів – не візуальна чи смислова, а емоційна. Це наївність, що прикриває хуліганство, і витівки внутрішньої дитини з максимально серйозним обличчям. На їхню думку, картина закінчена, коли викликає у автора гомеричний регіт.

Виставка триватиме з 20 листопада до 9 грудня

Розклад роботи галереї:
Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний
Вхід вільний

Найближчі виставки