"Листи з Вавилону" Олексій Малих, Марина Афанасьєва

30.10.2018-18.11.2018


З 30 жовтня по 18 листопада у Центрі Сучасного Мистецтва "Білий Світ" проходитиме виставка "Листи з Вавилону" від художників Олексія Малих та Марини Афанасьєвої.

Історія, міфологія, архітектура давніх та легендарних міст, відображені у творах художників О. Малих та М. Афанасьєвої, нарешті повертаються у "Білий Світ". Після минулої виставки "Згадуючи Мцхета" у 2016, де автори виплеснули на полотна та дошки свої спогади про містичні фрески з грузинських храмів, вони пропонують здійснити подорож до самої "Брами Бога" – міста Вавилон.

Митці працювали над цією серією два роки. Матеріали, ретельно підібрані ними, –   воскований папір, цупке полотно, дерево, левкас – передають особисті відчуття від доторку до неймовірної давнини міських мурів, до таємничої мудрості, закарбованої в загадкових символах, від уявлення величі Вавилонської Вежі, Зикурату Етеменанкі – "Наріжного каменю Неба та Землі", Брами Іштар, Садів Семіраміди.

Як жила людина у древньому Вавилоні, що вона любила, чого боялася, у що вірила, про що знала, яким бачила світ навколо себе? У чому причина розквіту та занепаду Великого Міста? "Листи з Вавилону" – це своєрідні художні послання сучасникам від сучасника, який намагається осягти сенс життя Людини і Міста давніх часів і раптом усвідомлює, як мало з тих часів щось змінилося.

 

Твориться ніч, палац спорожнів, замовкли покої,

Місто заснуло…

Колісниця, Коза, Овен і Змія

Нині сходять.

(Із "Молитви до нічних богів", ІІ тис. до н.е.)

 

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/316179412515201/ 

Сторінка галереї "Білий Світ": https://www.facebook.com/whitewworld

Відкриття виставки 30 жовтня о 19:00

Експозиція триватиме до 18 листопада

Розклад роботи галереї:

Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний

Вхід вільний

Найближчі виставки