«Художники Арт-Баттла»

31.05.2018-17.06.2018


Галерея «Білий Світ» запрошує відвідати виставку робіт учасників художнього конкурсу «Арт-Баттл», що проходитиме з 31 травня по 17 червня.

 

31 травня в галереї «Білий Світ» відбудеться півфінал конкурсу художників «Арт-Баттл». Цією подією відкривається виставка найкращих робіт учасників різних етапів цього конкурсу.

Третій Український Неформальний Арт-Баттл, або ТУНАБ – це проект-змагання, що складається з чотирьох раундів, заявки на участь в якому можуть надсилати всі бажаючі. Між раундами учасники створюють картини на задану тему, а сам раунд полягає у тому, що судді – відомі діячі в сфері мистецтва – обирають з пар учасників того, хто сильніший. В фінал виходять 5 митців, переможець отримує грошову винагороду та можливість зробити виставку своїх робіт у ЦСМ «Білий Світ».

Минули відбіркові й основні тури цьогорічного Арт-Баттлу, і справа навіть дійшла до півфінального змагання. Півфінальний раунд проходитиме у цей четвер, 31 травня, в галереї «Білий Світ».

Тема туру є як ніколи загадковою – «Я не я». 10 художників, що перемогли своїх суперників у попередньому турі, були об’єднані в нові пари, і у четвер представлять на розсуд суддівського журі полотна, створені спеціально для цього туру. Як завжди зіркові судді (Владислав Шерешевський, Валерій Шкарупа, Нікіта Цой, Анатолій Фурлет, Олександр Янович) визначать у парах суперників переможців, з якими ми згодом зустрінемось у фіналі.

Впродовж Арт-Баттлу 2018 судді і глядачі побачили не одну сотню робіт та митців. Деякі з картин, написаних для раундів баттлу, настільки припали організаторам до душі, що вони не змогли не поділитися ними з публікою. Для демонстрації найкращих робіт Третього Українського Неформального Арт-Баттлу в день півфіналу відкривається виставка «Художники Арт-Баттлу», яка триватиме до 17 червня.

Запрошуємо всіх, хто не боїться зустрітися віч-на-віч з сучасним мистецтвом та його творцями, на Пушкінську, 21. Приєднайтеся до цієї події та привітайте талановитих учасників змагання!

Початок о 16:00.

 

Відкриття виставки 31 травня о 16.00.

Експозиція триватиме до 17 червня.

Вхід вільний.

Найближчі виставки