«Український Ерос» Олександр Павлов

04.01.2018-24.01.2018


 

4 січня 2018 року в Центрі сучасного мистецтва "Білий світ" відкриється виставка майстра українського художнього мистецтва Олександра Павлова.

 

Світом правлять не гроші, світом правлять Ерос і Танатос. Творення та руйнування, любов та смерть, прекрасне та потворне ...

Представлені в експозиції твори розкривають фундаментальну подвійність внутрішнього всесвіту, де раціональне та ірраціональне не існують одне без одного. Майстра надихає енергія, що породжується їхнім протистоянням.

«Непереборне людське бажання побачити в оголеній натурі живу плоть, виявити в її сексуальній природі внутрішній багатовимірний світ і несвідомий компонент психіки, - продукт нав'язливих потягів та прихованих спогадів», - стверджує автор.

Нові роботи Олександра Павлова є втіленням неймовірної енергії боротьби протилежних сил, властивих сучасній людині та світу культури. В них драматичний еротизм, переданий через емоційну мову тіла, і цнотлива нагота, спрага сексуальної свободи і аскетична самопожертва, фігуративність і абстрактність ... Художник дає волю і страху, і сумнівам, і натхненним бажання, - всьому тому, що створює ритм нашого життя та його внутрішній вимір.

 

Експозиція триватиме до 24 січня 2018 року.

Вхід вільний.

Найближчі виставки